[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Тестовый раздел » Інтершкола. Проблеми та перспективи » Інтершкола. (Обмін думками впровадження Інтершколи в області.)
Інтершкола.
dnloippoДата: Понеділок, 08.02.2010, 10:54 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановні колеги! Вискажіть будь ласка своє бачення проблеми. Чому зменшується кількість учнів в гуртках "Інтершколи" ?
Яким чином підготувати дітей до конкурсу "Моя перша книжка" ? Яку методичну підтримку надати вчителю, який керує гуртком "Інтершкола"?

AndreyДата: Четвер, 11.02.2010, 12:44 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
Моє шанування всім прихильникам сайту центра дистанційного навчання ЛОІППО. Перш за все хотілося б подякувати Ірині Павлівні за сьогоднішній семінар. Зміст тих питань, які розглядалися на ньому мають велику практичну спрямованість. Саме після першого року навчання учнів в гуртках ІКТ "Інтершкола" керівники гуртків разом зі своїми координаторами мають змогу з’ясувати всі "+" та "-" проекту.

Додано (11.02.2010, 12:44)
---------------------------------------------
У мене нещодавно виникло цікаве питання, а як об’єднати в єдиний освітній інформаційний простір ті навчальні заклади, що не мають комп’ютеної техніки. Чи нехай вони залишаються по "ту сторону барикад" і сьогодні на них зовсім не звертати уваги?

dnloippoДата: П'ятниця, 12.02.2010, 09:41 | Повідомлення # 3
Admin
Хороше питання. Але таких навчальних закладів 9 на всю область, і я впевнена, що і у деяких вчителів і деяких дітей цих шкіл є можливість зробити вихід в створений нами простір з інших комп'ютерів (маю на увазі домашні ПК).
Це по-перше, І по-друге. Говорити про те, що ці заклади ніколи не будуть мати техніку вважаю безпідставним.

julia_bДата: П'ятниця, 19.02.2010, 11:33 | Повідомлення # 4
Рядовий
Ви помиляєтеся. В нашому Перевальському районі лише вважається, що до мережі Інтернет підключені всі школи. Реально до мережі мають доступ 3 школи (В МІСТІ Є ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕР), ІНШІ ШКОЛИ БУЛИ ОБЛАДНАНІ СУПУТНИКОВИМ ЗВ'ЯЗКОМ ТА МЕАЮТЬ ПРОБЛЕМИ З ЙОГО НАЛАГОДЖЕННЯМ. ДОПОМОГИ НІХНО НЕ НАДАЄ. ТОМУ Й НЕ МОЖУТЬ ПРОСТІ ВЧИТЕЛІ ВПОРАТИСЯ.

dnloippoДата: Понеділок, 22.02.2010, 09:19 | Повідомлення # 5
Admin
Дуже дякую, Юлія Генадіївно за відповідь. Виникає запитання. Чи насправді все так погано і вчителі, якщо хотять не в змозі ні отримати інформацію з Інтернет ні свою подати? І чи вдоволені учні будуть тим, що ми їм скажемо в школах не має можливості, тому Ви самі опановуйте нові інформаційні технології? Чи насправді якщо в нас не має Інтернет, ми не можемо впроваджувати гуртки Інтершколи? Чи можливо учням цих гуртків брати участь в Інтернет-конкурсах?

AndreyДата: Середа, 24.02.2010, 13:12 | Повідомлення # 6
Рядовий
Якщо бути категорично налаштованим, то і маючи сучасну комп’ютерну техніку, можна говорити про неможливість опанування ІКТ. Бо завжди щось, а заважатиме. Та все-таки багато залежить від самої людини, її нахилів і уподобань. Так, наприклад, я чомусь був впевнений, що наша територія буде не в змозі приймати участь в конкурсі шкільного лого. І причиною є мала кількість підключення до мережі Інтернет. Та, як говорять "попытка - не пытка", і ми вже на третій сторінці рейтингу всього за 2 тижні. Тож, хто не хоче - шукає причину, а хто бажає - шляхи її подолання.

Форум » Тестовый раздел » Інтершкола. Проблеми та перспективи » Інтершкола. (Обмін думками впровадження Інтершколи в області.)
Сторінка 1 з 11
Пошук: